Skip to content

19.10.2014

4

А яку математику вивчали Ви?

Сьогодні їздив до двоєрідної бабусі у Клевань, хотів відвідати відомий Тунель Кохання. Але про це вже зовсім в іншій статті.

Моя бабуся – вчителька початкових класів, і веде усі уроки: математика, мова, фізкультура і т.д. Під час домашньої бесіди у неї за чашкою чаю, розмова зайшла за школу, вчителів і шкільну програму. 

Коли мова дійшла до математики почалося найцікавіше, я почув від неї купу термінів, які сам вивчив у школі в класі сьомому-восьмому, але ж вона вчителька початкових класів. Не вірив, що в 3 класі вивчають підмножини, поглиблено геометричні фігури, а найбільше вразило формулювання цих визначень у підручнику.

Сам не вірив, доки не побачив підручник. Підмножини, означення геометричних фігур “розумними” словами, продуктивність праці і все в тому дусі, ну хіба така має бути “цікава” наука?

 Математика Математика Математика Математика

Не розумію, на що розраховував автор, пишучи такі пояснення, мабуть книжку складали для вундеркіндів у 3 класі. Не пам’ятаю себе детально у початковій школі, але точно знаю, що таких прикладів і завдань в нас точно не було.

Я вивчав нормальну математику, яка мені знадобилась і не було особливо важкою для розуміння, а яку математику вивчають ці діти, я не можу зрозуміти.