Skip to content

13.08.2015

Ахалар : день два

Проснувся в 7:40, пішов розбудив любителів ранішніх покупашок(плавання). Пішли на річку. Вода зранку бомбезна!

Поснідали. Почалася офіційна частина. Продовжилася презентація проектів. Відстрілявся. На обід подали якусь мумбалу(чи щось таке), типу кукурудзяна каша, але якась вона була фігова. Тому доганявся тим, що було на столі. Далі знову офіційна частина.  Маштаков-Трофіменко  Віка-Зуза

Говорили про комунікацію та грали в ігри, які показують власну відповідальність у громаді. Результати є вже – позитивні емоції та незабутні враження.

Оу, ледь не забув. Під час обідньої перерви разом з сусідом та 2 класними колегами по тренінгу, каталися на катамарані на гору, щоб зробити пару класних фоток. Вийшло ніби не погано)) Оце пару з них:

фото з гори

круты кенти

Висота, вітерець. Але земля настільки нагрілася, що я просто-напросто попік ноги, і чув як від них пахне чимось середнім між просмаженим барбекю і горілою травою. Ситуацію вирулили стрибки з нашого транспортного засобу.

Далі вечерок. На інтеграційному блоці розбилися на групи до кожної з яких прикріпили ментора. Віка Солоніцина – мега крута жінка була у нас. В класній альтанці під вітерець, під розуміючі тебе погляди 5 чоловік(наша група) поговорили на ті питання, які цікавили кожного.

Далі вільна програма. Потусувалися)

Загалом, все пройшло класно. Всі задоволені, всі круті)

На черзі середа – 3 день!