Skip to content

26.12.2023

Albufeira (Portugal), por favor

Дуууже крута країна як для….

 

Грудня 😂

Південь. Фару і Альбуфейра. Фару це я так, до слова, бо насправді ми проживали в місцевих (двоюрідна сестра Христі, яка вже дуже давно в Португалії) в невеличкому селі, на теплицях. (Рома, якщо ви це читаєте – ще раз дякую за теплий прийом). Що там тільки не росло, але з найбільш класного – це папая і пітая (драконячий фрукт). З найбільш смачного – малина. Мати рідна, такої смачної я давно не їв!!

 

Альбуфейра

Круте туристичне містечко. Ми були не в сезон, тому людей було небагато, а всі локації все ще доступні…

Проживати наполегливо рекомендую в готелі ʼHotel Sol E Mar’. Чи ненайкращий вигляд з вікна, сервіс, сніданки. Адекватна ціна за свої послуги і тільки гляньте, яка панорама з балкону!

 

 

Зазвичай, я орендую авто на островах, де публічний транспорт не такий стабільний, а в найцікавіших місцях взагалі може бути відсутній. Але на півдні, будучи навіть не в великому місті – теж варто взяти авто. Зі всіх переглянутих варіантів найбільше підійшов Sixt. Машинка була nissan micra, коштувала 300€ + повна страхівка + депозит (повернули за 2 дні).

 

З особистих рекомендацій, куди варто піти:

Godzilla

Недалеко за містом можна проїхатись до багатьох класних місць, які створила природа. Одне з таких – гора, яка нагадує Годзіллу.

Нагадує дуже віддалено, але якщо будете проїздом – то цілком норм. Окрім самої гори, там ще є непоганий пляж для прогулянки, є облаштована територія зі столиками і лавочками. Дуже доглянуто і з парковкою. Ми там трохи наробили фоточок 🙂

 

Природна арка Албандейри

Ось це – точно рекомендація для ціленапрямленої поїздки. Природне архітектурне диво. Знову ж таки, з облагородженою територією, парковкою і столиками. Одразу після нас приїхала ціла родина з Британії і зробили собі там пікнік. Наскільки це круто? Дивіться фотки 🙂

 

Benagil Cave

Тут діло таке: історія печери як і вигляд зсередини – шикарні! Але поліція наразі заборонила туди запливати човнами, а плисти туди в холодній воді ідея не найкраща. Тому, ми з Христіком вирішили подивитись на неї хоча б з води і близької відстані. Для цього ми скористались послугами DreamWave (про це далі).

 

Компанія DreamWave займається розвагами туристів. Однією із таких розваг є «dolphins&caves exploring», що означає «спостереження за дельфінами та дослідження печер» (але якщо у вас є схильність до морської хвороби або сильно захитує – то не варто).

Фішка така: спочатку пливете дивитесь на дельфінчиків (ніхто не гарантує їх побачити, бо це дикі тварини, а спеціально їх ніхто не підгодовує). Нам пощастило, дуже гарне видовище. Потім їдете до найдальшої печери (Benagil) і від неї поступово рухаєтесь вздовж берега до бухти (точка старту), по черзі зупиняючись біля кожної цікавої печери на 5 хвилин, щоб роздивитись і сфоткатись. Якщо дозволяють погодні умови, то в печери навіть можна зайти (але не рекомендую на це сильно розраховувати). Зі слів працівників, там розбилось багато маленьких катерів через відсутність ліцензій у штурманів, тому береговій охороні було простіше заборонити доступ, ніж спасати людей і майно.

 

Висновок:

Португалія (південь) і мені, і Христі дуже сподобалась!

Тепло, смачно (дуууже багато свіжих морепродуктів), розумні ціни, гарна природа і архітектура!

 

Ми обов`язково повернемось для кращого ознайомлення, а поки будемо час від часу переглядати фото і відео в наших галереях :)))