Skip to content

21.11.2015

Форум від ООН UNICEF

19 листопада мав унікальну можливість відвідати молодіжний форум організований ООН, а саме організацією «ЮНІСЕФ» в Україні. Із більше ніж 400 аплікатнів, було приємно потрапити до числа обраних.

Початок заходу був призначений на 9:30, одразу після реєстрації учасників запросили на невеликий кава-брейк, де вони мали змогу познайомитись між собою та налаштуватися на роботу. Головною метою такої зустрічі було складання петицій Президенту України. Що власне успішно відбулося.

Про сам захід:

Всі дії відбувалися у просторі, під назвою «Fedoriv HUB» у «Арена СІТІ». Місце хороше, всі умови для продуктивної роботи – наявні. Обслуговуючий персонал чітко виконував свою роботу, жодних претензій, лише побажання працювати так і надалі!

Карта проїзду - Fedoriv Hub

Офіційний початок форуму був призначений на 9:30. Вітальне слово мали:
Микола Кулеба – Уповноважений Президента України з прав дитини

Сергій Митрофанський – Заступник Міністра молоді і спорту України

Джованна Барберіс – Голова Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні.

привітання

Після хорошої надихаючої промови нас розподілили на наступні групи: Освіта, Медіа та цифрові технології, Зміна клімату, Толерантність та мирне суспільство.

Часу було обмаль, кожен хотів висловитися, тому результат виконаний не на 100%, але 90% присутні точно! Головне, що було порозуміння (доречі з перших секунд) та всі були налаштовані на продуктивну роботу.

О 12 годині нас чекав приємний сюрприз – презентація проекту #IMAGINE за участі Андрія Хливнюка(Бумбокс) та Дмитра Шурова (Pianoбой). Не знаю як для інших, але для мене за цю годину презентації прозвучало немало важливих та цікавих слів. Окреме дякую за таку можливість!

Хливнюк

Шуров

Смачний обід, а згодом презентація ще одного важливого проекту під назвою UReport – додали яскравих фарб у палітру робочого настрою

UReport2

З 14:30 до 17:20 нас чекав ряд тренінгів, де ми могли почути важливі для себе речі та знайти відповіді хоча б на невеличку кількість своїх питань. Що власне і відбулося. Особисто мені вдалося відвідати тренінги на такі теми:

«Інструменти громадської активності і Е-урядування», «Стартапи або з чого почати власний проект», «Волонтерство». Усі спікери – прекрасні у спілкуванні люди та дійсно віртуози своїх справ. Пишаюся, що мав змогу з ними поспілкуватися.

О 17:30 завершальне слово взяла керівник проектів з питань здоров’я та розвитку молоді – Олена Сакович.

ending_speach

Ну і апогеєм всього дня стала презентація спільного Заклику до дій, тобто петиція! Яка, доречі, вже опублікована на офіційному сайті та має 92 дні, щоб набрати 25 000 голосів. Підтримайте загальну ініціативу і ви – голосуйте!

День був надзвичайно насиченим та цікавим. Ще раз дякую організаторам та ЮНІСЕФ за таку чудову можливість висловитися. Ну і бажаю учасникам успіхів та натхнення!

all