Skip to content

04.10.2016

Lviv IT Arena 2016

Вже третій рік поспіль «Арена Львів» перетворюється на 3 дні в одну із найбільших споруд, де проводиться масштабна східноєвропейська конференція «Lviv IT Arena». Цього року побувати на такому заході вдалося і мені.

arena

Отож, не дивлячись на те, що конференція стосується більше Європи, проте учасники та спікери були з усього світу. Приємно було бачити, що українці тримають планку в сфері ІТ та не відстають від західних колег в плані знань та можуть вести дискусію на рівні.

Хочу, щоб було коротко і зрозуміло, тому так:

Я працював волонтером, тому оцінюю все суто зі своєї сторони. Актуальність тем можна оцінити, глянувши на теми спічів:         rozklad

Таких днів було 3. Дуже сподобалося те, що повністю англомовне середовище. Всі доповіді відбувалися без перекладу. Хоча, наскільки мені відомо, не всім це було до душі, до того ж чув по відгуках, що рівень знання англійської в україномовних спікерів «трошки хромає».

З реально класних речей були виставки сучасних приладів, які можна було потестети, а також придбати при наявності хорошої суми грошей в кишені( суми мені здалися великими, проте, зважаючи на вартість квитків на захід, розрахунок не був на те, що люди прийдуть такі, які отримують мінімальну заробітну плату). Детальніше про різні класні штуки можна глянути у відеорепортажах від каналу Громадське ТВ:

В загальному про конференцію:

Битва StartUp’ів:

Що можу сказати за себе? Мені пощастило волонтерити в технічній зоні, тому я мав змогу слухати лекції, доповіді та допомагати спікерам.

“Enrique is a Google Developer Expert, and IT Consultor”

enrique

“Oriol Rius and speech about low cost smart houses!”

img_1782

Ще відчув всю крутість винаходів, які ще не зовсім уявляю в Україні, але приклад із-за кордону доводить, що там вони прижилися.

Загалом все те, що я люблю: можливість «помацати, полапати, погратися», круті люди з великим досвідом, нові знайомства, нереальний роздум, який призвів до виникнення, сподіваюся, позитивних та стимулюючих висновків в моїй голові.

sw

gloves

 

Готовий працювати!

P.S. дякую Lviv IT Cluster за можливість стати частинкою команди, навіть якщо на декілька днів!

vol1

vol