Skip to content

02.06.2016

МедіаФорум 2.0

Традиційно вже четвертий рік поспіль з 26 по 28 число травня місяця Арена «Львів» отримує порцію нового, свіжого подиху, адже це час, коли уся медійна верхівка світу злітається на черговий Медіа Форум!
Я певною мірою вважаю себе щасливцем. Вже другий рік поспіль мені випадає дійсно чудова нагода провести декілька днів із майстрами «пера та слова». Де ще можна навчитися реально цікавих та потрібних речей, як не тут? Завдяки програмі «MyMedia» та проекту «Справа Вголос» молоді журналісти отримують змогу творити своє власне «ЗМІ», відштовхуючись від попередньо проведених тренінгів та власних навичок. Моргун

За підсумками цього року можу сказати, що результатами я в більшості випадків задоволений, хоча, звичайно ж, є аспекти над якими варто попрацювати.

IMG_0817

Якщо Ви досі не знаєте, що таке Львівський Медіа Форум для молодого журналіста, то ось коротке резюме:

Форум – це:

  1. Купа крутих нових знайомств як з іншими учасниками, так і з експертами
  2. Унікальна можливість навчитися чогось нового, такого, що доводилося б самотужки вивчати методом «тицяння пальцем в небо»
  3. Весело проведений час на одній із найбільших арен в Україні
  4. Смачна їжа та вічно гарячі напої
  5. Години лекцій ерудованого змісту
  6. Можливість отримати відповіді на будь-які запитання

Я не можу написати наскільки це круто. Для того, щоб це зрозуміти потрібно хоч раз там побувати.

Цьогорічний форум для мене закінчився трішки раніше, адже на мою присутність очікували свята останнього дзвоника та випускний. Незважаючи на все це, я встиг завести нові знайомства та поспілкуватися з людьми, яких не зустрінеш кожний день на вулиці!

Дякую Львівському Медіа Форуму та «MyMedia» за такі можливості!

До зустрічі!

IMG_0761