Skip to content

06.12.2014

2

Мені – 16

Ось і настав цей день – день мого народження. Рівно 16 років назад я вперше побачив світ із мрією на краще та готовністю дійсно працювати.

16 років – не так вже й багато, але для мене це перший масштабний рубіж, який я, на мою думку, подолав не найгіршим чином. За цей час у моєму житті сталися такі вагомі події як: створення Волонтерського Руху Здолбунівщини, проведення перших акцій, участь у проектах, конкурсах, презентаціях на цікаві для мене теми, перші зароблені гроші своєю ж працею + величезна кількість досвіду, переосмислення багатьох важливих речей, які мають сформувати мене, мій характер, та поставити  у очах інших «людиною».

Я не можу сказати, що ці роки я прожив так, як хотів на всі 100%, але з впевненістю кажу, що жодна хвилина не втратилася даремно, і якби я міг вернутися у часі назад, то нічого не змінював би.

випускний розповыдь  я2

Дату 16 років можу розглядати з 2 сторін: 1 – «мені ВЖЕ 16», дійсно якби витратити той час який пішов не зовсім з користю (ігри, переглядання телевізору і т.д.) і замінити ті дії на більш корисні, то все могло б бути трішки краще, але є і 2 сторона – «мені ЛИШЕ 16» я більше ніж впевнений, що зробивши правильні висновки я і тільки я будую своє майбутнє.

Користуючись нагодою хочу подякувати батькам, які штурхають мене у спину і не дають часу, щоб думати про щось погане, а також завжди можуть щось порадити і навіть власним прикладом показати, що потрібно розвивати лише позитивні та лідерські якості. Також дякую друзям, які постійно можуть підтримати та подарувати позитивний настрій) Дякую всім хлопцям з секції баскетболу, з якими я виходжу на майданчик і пишаюся тим, що граю з такими класними гравцями! Дякую своєму тренеру з баскетболу, адже це він показав мені гру, яка приносить не лише задоволення, а й навчає речам, які необхідні у дорослому житті. Перш за все, це те, що не завжди несправедливість видно суддям, що не завжди виграє той, хто більший, що в більшості випадків виграє логіка та розум, а не фізична сила.

Загалом, я ще не зовсім розумію що чекає мене попереду, але знаю точно – мені лише 16 і найцікавіше лише попереду!!!