Skip to content

05.02.2015

MyMedia: день перший

В рамках тренінгу від огранізації “MyMedia” та за підтримки “Академії Української Преси” я поїхав до столиці України – Києва! Моя подорож розпочалася о пів на першу ночі з моменту коли потяг вирушив зі станції Здолбунівського залізничного вокзалу.

Подорож була доволі спокійною. По приїзду нас (групу людей, які приїхали майже в однаковий час)  зустрів координатор. Сіли в міні-буси, прибули до нашого хостелу. Місце доволі затишне та пристойне. Кімнати розраховні на середню к-ть людей, орієнтовно 10 чоловік. Після поселення відбувся урочистий момент – перший сніданок у ресторані “Два Гуся”. Я б не сказав, що кухня там особливо вирізняється, чи що місце шикарне, але для групи людей, яка приїхала все ж навчатися та проводити час із користю воно було досить хорошим! Знову погрузилися у автобуси та поїхали, мабуть, до одного із найкращих мість, які я пам’ятаю за усе своє життя – офіс “MyMedia”. Одразу склалося враження, що люди, які тут працюють не мають проблем та ходять не на роботу, а відпочити. Нас запросили у велику залу, провели невеликий інструктаж, показали план робіт на найближчі 3 дні. Далі ми поділилися на 5-6 груп, на чолі кожної з яких стояв ментор. З вигляду люди молоді, але як виявилося пізніше, надзвичайно талановиті, дружелюбні та працьовиті.ф4 ф1 ф2 ф3

Справжня робота почалася у білих, сучасних офісах, які скоріше нагадували затишну кімнату, аніж місце “потіння” журналістів та редакторів. Нашим першим завдання було – познайомитися із нашими менторами,  до речі я вважаю що нашій групі дістався самий крутий редактор – Стукало Анна (думка залежних експертів), ми бачили як вона працює та намагається показати нам, ті перші кроки на дорозі справжнього журналіста. Другим завданням було опрацювати наші “домашні” статті, зважаючи на коментарі редакторів. Після тривалої роботи всі вже почали збиратися на очікуваний обід, повиходили із кімнат і побачили величезну гору піци!! В той момент, обличчя кожного із нас сіяло усмішкою від вуха до вуха!)  Добре попоївши всі прийнялися до роботи знову. Пару годинок і ми в музеї “Експерементаріум”! Чудове місце для тих, хто хоче зрозуміти усю суть фізичних та математичних законів не вдаючись до формул та графіків.

ф11 ф10  ф9ф8   ф12 ф13

Вечеря у тому ж ресторані. Потім в хостел, де вечір потихеньку переріс в ніч за бесідою з ноутом та чашкою чаю. Ось так і закінчилось 29 січня 2014 року для учасників медіашколи.