Skip to content

12.08.2015

Перший день в новому місці

Почався перший день навчання у Кам*янці-Подільському із стуку у двері о 4 ранку. Відкриваю, стоїть довольний молодий хлопець – сусід Макс) Поговороли, вирішили: сон для слабаків!

4:30 – ми ходимо, фотографуємо всю красу. Фото, доречі, можна глянути у мене в соц.мережах. Ляпота – слово, яке описує майже все!

Встали в 9 годин, пішли на сніданок. Переод   ягнулися і на річку! Вирішили пропливтись до гори, клас! На перший раз вирішили розвідати, то не було як взяти телефон пофоткати, але у нас є план. Вернулися і одразу в басейн! Вода всюди чиста, тільки річка трохи смердить, бо вода цвіте. Але все прибрано і доглянуто.

Далі фрі-тайм, погуляли ще, здали квитки(для відшкодування проїзду), здали презентації для виступів.

Пообідали, пішли на семінар, вступне слово від класних тренерів) Зуза, Віка, Віка, Юра, Андрій. Всі максимально комфортно налаштовані на роботу. Поговорили про плани на майбутнє, обговорили порядок роботи, покавабрейчили. Частина групи закінчила презентувати свої проекти. Друга частина виступатиме завтра(в тому числі і я).

тренінгЗакінчилася перша офіційна частина о 19:00. Далі вечеря. Наївся, побіг разом з новим сусідом(Макс привіт!) до річки, потім в басейн. Накупався) З повним шлунком і свіжим «духом» вернувся в номер. На 21:00 запланований інтеграційний блок. Зараз думаю сходити.

DSC02365

3

Прийшов, все пройшло круто. Була вправа на довіру один до одного. А потім розмірковували над тим, як це можна перенести на громаду та власні проекти. Зійшлися на тому, що у кожного є своя думка і кожна з них правильна.

Далі, хто хотів, відпочив в альтанці. Говорили про все, в основному про Чернігів.

Ось так і закінчився перший день семінару в місті Кам*янець-Подільський.

1

Далі буде…