Skip to content

10.08.2015

Подорож до Кам’янця-Подільського

Цей текст написаний у маршрутці Рівне-Кам’янець-Подільський, коли я вже майже доїхав до місця свого призначення.

Так склалося, що раніше я приймав участь у семінарі «Локальна демократія для людей» у Чернігові. А на цей раз Центр Гуманістичних Технологій «Ахалар» проводить другу частину цього семінару вже у Камянці-Подільському.

 

Трохи про дорогу:

Виїхав я о 8:40 із автовокзалу міста Рівного, а прибуваю у місто Кам*янець-Подільський о 16:45. Якщо правильно і я нічого не переплутав, то 320 км я подолав за 8 годин. Круто?

автобусЯ навіть до Києва їхав менше. По дорозі ми робили дуже багато зупинок, дорога «ШоНеЯмаТоКанава», автобус класу «сільський Люкс». Я не придираюся, але по логіці Європи, в яку ми так ліземо, то якщо 320 км потрібно долати за 8 годин і 160грн(саме стільки коштує квиток у касі Рівного), то можна врешті-решт зробити нормальні умови. В салоні більш-менш прибрано, людей до Шепетівки мало зовсім. Потім до Хмельницького забитий весь автобус, а до Кам*янця доїжджають лише самі сильні духом люди(їхати в автобусі при температурі 33-35 градусів можуть тільки або мужні, або «відбиті» люди). Музичний супровід – народна класика. Скільки помічав протягом дороги, по радіо(чи то радіо таке народне, чи то з флешки грає) постійно лунала музика україсько-російська із патріотичними мотивами. Я вважаю себе патріотом, але така музика мені не до вподоби, тому виручали мої навушники, які зі мною і в «радості, і в горі». Водій зранку був без настрою, далі мабуть налаштувався на роботу, інколи шуткував, і не чіплявся до людей. Доречі, дуже допоміг із маршрутом до готелю, за що йому величезне ДЯКУЮ!

карта

Друга частина дописується вже з готелю «Ксенія»:

річка

Номер комфортний, територія готелю величезна. Кому цікаво – готель «Ксенія», там вся інфа.

пірс

пірс2

Зв*язок дуже поганий – оце засмутило. Вай –фай ледь тягне, а телефонна мережа (у мене Лайф) взагалі відсутня крім одного місця на території.

Трохи про семінар:

Семінар називається «Локальна демократія для людей». Цей захід присвячений теорії та практиці, яка допоможе зорганізувати людей, для того, щоб вони творили позитивні зміни у своїх громадах. Насправді важко просто описати, тому писатиму покроково. Завтра перший день навчання, тому сподіваюсь, що візьму для себе багато нового.