Skip to content

22.11.2016

1

Походюха на Ахалар-Фесті

Повідомивши усіх своїх викладачів в університеті, спакувавши валізи та налаштувавшись на запахи ностальгії, я вирушив у сторону старого міста Чернігів. Там мене і ще близько 90 учасників чекав теплий прийом від центру гуманістичних технологій “Ахалар” в рамках конференції “AHALAR-Fest: Сила досвіду громади”  pohodyuha

Приємно отримати запрошення такого роду, оскільки раніше проходив навчання на “Території Розвитку” і з гордістю визнаю, що це одна із найкращих подій, які сталися в моєму громадському житті на даний момент.

ahalar-fest

16-20 листопада я провів у компанії таких же “прибацаних” як і я. Ми всі віримо в те, що купка людей, які вірять в добро, можуть перевернути цей світ. Хтось вірить більше, хтось менше, але різниці це великої не грає, оскільки така “релігія доброделізма” присутня у всіх.

fest1

Чим же я займався весь цей час? Насправді, програма була насиченою: купа майстер-класів, панельних дискусій, приємних зустрічей та динамічних, наповнених змістом, розмов.

fest3

Теми були різноманітні, починаючи від конфліктів в громадах, закінчуючи демократією та шляхами її поширення.

fest4

Доречі, це один із тих постів, у яких я не хочу називати прізвищ та імен, оскільки їх дуже багато, а при бажанні переглянути їх можна на програмі.

За весь час мені вдалося відвідати панельні дискусію на теми: конфлікти та їх вирішення на локальному рівні, участь громади у прийнятті рішень на місцево-політичному рівні, навчання за кордоном(особливо у Польщі), співпраця НГО та ЗМІ на локальному рівні, що таке канбан дошка та куси її кріпити)

fest5

З буденних речей зазначу, що жив, як і раніше, у “Парк-готель Чернігів” – відмінний сервіс та чудова кухня у ресторанчику “Parmezan”. Доречі, ця поїздка у Чернігів подарувала мені найбільшу екскурсію по закладах харчування, де я тільки був за всі часи свого перебування тут. Вдалося відвідати : “RiverSide”, “Parmezan”, “Avenue33”, і ще якийсь пабчик, де було надзвичайно багато м*яса!

mashtakov

Ну і по традиції – звичайно ж я пишу ці рядки в потязі. Один із тих разів, коли я приїду не в рідний Здолбунів, а гарний Львів. Привіт, “Київ- Івано-Франківськ”

fest2