Skip to content

16.08.2014

2

Ранковий волейбол

Почалося все з того, що вчора(15 числа, п’ятниця) під час звичайної гри в волейбол хтось нагадав що того року збиралися пограти на 7 ранку і всім було весело та дуже бодро. Але ж наш народ вирішив переплюнути сам себе і після чийогось вигуку: “А давайте завтра на 6!!)” було вирішено зібратися і спробувати пограти зранку сьогодні.

Цю ідею я, як і більшість інших не сприйняв всерйоз, доки ввечері не почали приходити повідомлення із запитання чи прийду я зранку. Заради інтересу вирішив сходити.

Проснувся в 5:45. На 6 годин зустрівся з другом і пішли на майданчик. Перше, що ми побачили – посмішка таких самих любителів волейболу. Було трохи холодно, пісок був мокрий. До 6:30 зібралося чоловік 12, але нормально пограти так і не вийшло)) Погода була не дуже, але основна причина – не той настрій для гри. Всі більше, мабуть, хотіли подуріти, ніж пограти. Хоч щось в нас вийшло непогано.

Ні про що не шкодую. Трошки пограли, покаталися на гойдалках, попасувались м’ячем, просто подуріли, загалом весело провели час) Але на 6 годин більше ніхто не збереться))

 volleyball volleyball

volleyball volleyball

volleyball volleyball