Skip to content

18.04.2017

Study Tours to Poland

Так сталося, що моя любов до саморозвитку росте і росте, саме тому я намагаюся використати кожну нагоду, яка дійсно може принести користь. На даний момент, вирішив, що “Study Tours to Poland” – класна штука для молодих і активних людей, яку варто спробувати. Спробував. Пишу цей текст із автобуса Рівне-Варшава.

Впевнений, що багато моїх друзів та знайомих, з якими я перетнувся саме на проекті, вже чули про таку штуку. Для тих, хто ще не “в темі” виписка з офіційного сайту:

Study Tours to Poland (STP) – це навчальні візити до Польщі студентів, молодих спеціалістів та професіоналів з країн Східної Європи. Такі візити допомагають ознайомитись із Польщею та обмінятися досвідом у сфері демократичних і ринкових реформ, будуванні правової держави, зміцненні місцевих громад та громадянських ініціатив.

Study Tours to Poland існує з 2004 року і є частиною програми Польсько-Американського Фонду Свободи „Перетворення в регіоні” – RITA здійснюваного з 2000 року Фондом „Освіта для демократії”. З 2007 року координатором STP є Колегія Східної Європи ім. Яна Новака-Єзьоранського з Вроцлава.

Study Tours to Poland – навчальні візити студентів

До участі в цих навчальних візитах запрошуються здібні студенти із Білорусі, Молдови, України та Російської Федерації ( Брянска область, Калінінградська область, Ленінградська область та місто Санкт-Петербург, Новгородская область). Візити проводяться при польських академічних центрах. Під час зустрічей, що організуються досвідченими неурядовими організаціями, студенти мають нагоду ознайомитись із польськими університетськими середовищами, громадськими організаціями, зустрітися з лідерами суспільного життя, взяти участь у лекціях, тренінгах, семінарах та в культурних заходах. STP для студентів координує Фонд „Боруссія” з Ольштина.“

Місцем мого призначення є Познань, куди я дуже планую потрапити вчасно:)

Зараз 21:20. Я виїхав з Луцька. Через 2,5 години запланований перетин кордону. Молодий, гарячий, готовий до нових пригод Андрій вже з нетерпінням чекає рівної дороги і крутих історій. До зв’язку!

P.S. ДЛЯ БРАТВИ З УНІВЕРУ:

Якщо будуть на парах питати, де дівся, скажіть, що все ок, деканат в курсі. Скоро буду і конспекти всі перепишу!

P.S.S А ще буде стаття про те, як я отримував візу!) Це окрема, варта уваги, історія. Слідкуйте!