Skip to content

25.09.2014

Таборування у м.Дубно

27 – 28 вересня оголошено про табір у м.Дубно.

Вирішив прийняти участь, адже як запевняють організатори, це не просто цікаві лекції та практична робота по волонтерству, а ще й справжні туристичні випробування та пригоди.

Оголошення побачив на сайті Здолбунів Сіті, заповнив просту аплікаційну форму та вже чекаю результатів.

Впевнений отримаю безліч позитивних вражень, та знайду нових друзів і однодумців.

Тараканівський форт

Цитата із групи Здолбунів Сіті у Вконтакті:

“Справжній волонтер повинен бути помічником у будь-якій ситуації
Саме так відповів Голова правління Рівненського обласного благодійного фонду «Любіть Україну» Михайло Корилкевич на запитання потенційних учасників таборування волонтерів 27-28 вересня на Дубенщині. А запитують у своїх повідомленнях аплікати про наступне: чи відбудеться захід в дощ? Що потрібно робити після закінчення таборування? Для чого волонтерам спортивно-туристичні змагання?
Відповідаючи на ці типові запитання благодійний фонд повідомляє: таборування відбудеться за будь-яких погодних умов. Справжній волонтер повинен уміти допомогти за будь-яких обставин! Окрім того, підтримувати свій фізичний і моральний дух в тонусі можна й у сонячну погоду, і в дощик.
Після таборування, у міру наявного вільного часу, бажання, отриманих знань і навичок волонтери допомагатимуть благодійному фонду реалізовувати свої програмні цілі: займатися фандрейзингом (залученням ресурсів), відвідувати поранених бійців і допомагати їм, закуповувати і відправляти медикаменти, брати участь у суспільно-корисних заходах фонду, таких як, наприклад, висадка дерев, організація наукового пікніка тощо.
Спортивно-туристичні змагання і медична підготовка – це базові навички людини, яка за будь-яких життєвих обставин не розгубиться і допоможе собі та іншим.
Тому сміливо переходьте за поданим нижче посиланням і надсилайте свою заявку на участь у цікавій програмі з підготовки волонтерів благодійного фонду «Любіть Україну».
АНКЕТА: https://docs.google.com/forms/d/1sGJiVX_tyDRUpuxsqX8K..
Від кого фонд очікує заявок на участь?
• Вік від 16 років
• Мешканець Рівненської області (автобуси відправлятимуться з м. Здолбунова та м. Дубна)
• Наявність вільного часу і бажання 1-2 рази в тиждень допомагати фонду після проходження таборування
• Наявність власних акаунтів у соціальних мережах, можливість розміщувати на них новини, власні враження про участь у діяльності фонду
• Можливість взяти участь у повній програмі таборування 27-28 вересня
• Бажано якщо у вас вже є досвід волонтерської роботи
Кінцевий термін надсилання заявок: 24 вересня, 18.00

Що слід зробити, щоб потрапити на таборування-вишкіл волонтерів фонду?
• Подати заявку на електронну адресу: loveukrainefund@gmail.com, у якій вказати, чи відповідаєте Ви критеріям, зазначеним вище (ПІБ, вік, територія проживання, наявність часу, присутність у соцмережах, досвід волонтерства, електронне відскановане фото –портрет, 5х6 см), та будь-яку додаткову інформацію, яка, на Вашу думку, буде корисною організаторам для ознайомлення, включно з контактами: номер телефону, електронна пошта. АБО заповнити онлайн-форму https://docs.google.com/forms/d/1sGJiVX_tyDRUpuxsqX8K.. + надіслати своє фото
• Очікувати на список відібраних для участі кандидатів
Буде відібрано 30 кандидатів, яким 25 вересня повідомлять про результати відбору і програму заходу, а також пункти відправлення транспорту до місця таборування. Всі, хто надішле заявки, але не потрапить на вишкіл волонтерів, обов’язково будуть поінформовані про інші можливості співпраці з благодійним фондом.
Організатори забезпечують безкоштовну доставку автобусами до місця таборування і повернення (відправлення – з міст Дубно і Здолбунів, повернення – туди само), польовою кухнею спартанського типу :), якісним навчанням та спортивно-медично-туристичні випробування на відкритій місцевості. У суботу, 27 вересня, таборування відбуватиметься на території Тараканівського форту, 28 вересня – на території Дубенського замку (тобто надвечір учасники повертатимуться автобусами до Здолбунова чи Дубно).
По закінченні таборування учасники отримають знання, навички, необхідні для роботи волонтером фонду «Любіть Україну», посвідчення волонтерів.
Контакти: (097)668-14-70, loveukrainefund@gmail.com
Сторінка у Facebook:
http://facebook.com/pages/Любіть-Україну/148256677865..
Сторінка у Вконтакте:
http://vk.com/loveukrainefund “.