Skip to content

04.09.2016

Таракани домашні чи з гуртожитку?

Є декілька надзвичайно важливих етапів на початкових порах для студентів. Пошук житла відносить безпосередньо до їх числа. Отож, з чого варто почати і які є варіанти. Стандартно ніхто «качелі» собі придумувати не хоче, тому, як правило є 2 варіанти: жити в гуртожитку або ж пошук квартири. Розглянемо детальніше кожен з варіантів:квартvsгурт

Гуртожиток:

  • Постійні тусовки та веселощі (як правило всі подібні спонтанні речі відбуваються саме там)
  • Не можеш щось знайти? Не має конспекту? Прошвирнувся по кімнатах свого факультету і велика ймовірність того, що удача не повернеться п*ятою точкою до тебе
  • Як правило, погані умови (навіть якщо написано гуртожиток після ремонту, краще за все дивитися особисто)
  • Відповідальність за інших. (Коли кімната не прибрана, або на поверсі спільні кімнати типу кухні чи санвузлу в поганому стані, то довбати мозок комендант буде першому хто попадеться на очі)

Квартира:

– Більші витрати (порівняно з гуртожиток, винаймати житло не найекономніше заняття)

– Простір(якби там не було, а місця більше, для особливо стресонестійких людей хороший варіант звикнути до нового міста та навчального закладу)

– Можливість вибору розташування (гуртожиток задля вас не перенесуть, а от знайти квартиру або будинок на іншій вулиці – не така вже і проблема)

– Умови (зайти подивитись фото гуртожитків і порівняти з умовами життя у будинку, суть, сподіваюся зрозуміла)

 

Деякі важливі моменти:

  1. Якщо дійсно є бажання жити окремо, не в гуртожитку, то квартиру в ідеалі почати шукати одразу після вибору ВНЗ та прийняття остаточного рішення.
  2. НЕ завжди квартира краща за гуртожиток
  3. Існує купа форумів, груп, спільнот для пошуку сусіда(-ів) для спільного проживання та винаймання будинку, але найкраще мати друга, або хоча б знайомого, який поступив(-ла), або ж вже взагалі знаходиться у тому місті протягом певного часу.
  4. Фішка типу «чим ближче до центру – тим дорожче» звичайно працює, але якщо не затягувати до останнього, то для прикладу квартира в центрі у липні може коштувати як квартира в «п*ятій точці» міста наприкінці серпня.

 

Зараз я і сам винаймаю житло, тому більш детально зможу поділитися враження пізніше. Поки що звикаю, намагаюся пристосуватися та зжитися з сусідом. Мешкаю недалеко від центру, під будинком є 2 супермаркети, до найближчого базару 5 хв. Умови теж непогані. І ще: мені дуууууже подобається моя вулиця!

Тарнавського

Всім вдалого вибору власного куточку!tarakan3