Skip to content

19.04.2015

Тренінг від учасників програми “Help and Travel”

17 та 18 квітня відбувся тренінг від представників програми «Help and Travel» на багато цікавих та корисних тем для школярів району старших класів. У програмі тренінгу були лекції про волонтерство в Україні та у світі, про подорожі автостопом та за допомогою участі у різноманітних програмах, школах та конкурсах. Спікери – Максим Безека та Аліна Гуменюк розповіли не лише про те, як це все виглядає в теорії, а й навели власні життєві приклади, що звичайно було дуже гарним показником того, що це все дійсно працює.

Перший день був насичений новими знайомствами, іграми, психологічним тестом та просто хорошими враженнями. Окрім цього найбільше сподобалося те, що під завершення першого дня тренінгу були видані листки із проханнями написати свої побажання, стосовно того, які лекції та на які теми ми хотіли б прослухати наступного дня. Це круто тим, що самі учасники формували програму на наступний день, а отже це було вдвічі цікавіше. Після завершення першої офіційноїчастини, тренерами  запропонували розійтися по домах, взяти теплі пледи, покривала та чашки і повернутися для того, щоб в хорошій компанії просто переглянути фільм. На жаль, я не зміг прийти, але за словами тих, хто таки був, це було класно.

Другий день розпочався із гри, яки моментально приводить усіх в рух, називається вона «Хі та Хо» . Одразу за цим почергові виступи Максима та Аліни, які детальніше розповіли про інформативні сайти на яких можна моніторити різні цікаві конкурси, тренінги, школи та семінари , а також показали схематичні напрацювання деяких програм, таких як Erasmus + та покроково пояснили, чим вона хороша для учнів, та які перспективи надає в майбутньому.

Усі два дні супроводжувалися смачним соком із цукерками та печивом . Оскільки я вже був проінформований про тематику тренінгу та раніше цим цікавився самостійно, то мені було особливо приємно поспілкуватися із спікерами окремо. Сподіваюся, що іншим учасникам рівно як і мені все сподобалося. Дякую за корисно проведений час!

тренінг2