Skip to content

25.04.2016

UReport.Точки

Два тижні тому прочитав смс наступного змісту:

sms

Хм..Субота, весна, та й впринципі на 1-2 дні і тема цікава..Гріх не поїхати. Спакувався, купив квитки і вже в дорозі.

Трішки про проект: так, як раніше мене занесло на відкриття нового молодіжного сервісу UReport від Unicef, то протягом деякого часу я активно брав участь у опитуваннях, висвітлював свою думку на деякі питання. «UReport.Точки» – воркшоп, який складався із декількох частин. Теми були різноманітними і стосувалися безпосередньо діяльності спікерів та можливості нас, молоді, до них приєднатися.

спікери

Початок Воркшопів о 10:00. Мій потяг прибув 0 6:00. 3,5 години вільного часу зранку. Вирішив зайти в якесь затишне місце, посидіти, випити чогось гарячого і обдумати деякі питання.  Власне, так і сталося. Дякую персоналу ресторану «Катюша» за привітність та чудовий сервіс.

Все відбувалося у КВЦ «ПАРКОВИЙ». Величезна будівля, яка прекрасно підходить для проведення подібних заходів.  Програма була такою:

Програма

Вступне слово мали: Юлія Джима – олімпійська чемпіонка з біатлону, уповноважений Президента України з прав дитини Микола Кулеба, Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов.

сцена

Декілька хвилин опісля на орієнтацію в просторі, усі розійшлися по відповідних аудиторіях для того, щоб слухати виступи тих спікерів, чиї теми – найцікавіші.

Повинен визнати, я вже вкотре переконуюсь, що найпрофесійніше люди в плані роботи = найпростіші в плані життя. В нас люди звиклі до того, що коли вони знаходяться в оточенні успішних людей, телезірок та знаменитостей відбувається ефект «голодних очей». Починають кидатися з кутка в куток, аби лише встигнути зі всіма сфотографуватись та взяти автограф. Насправді ж, фото – це круто, а от толкова порада – ще краще. Тому, не зважаючи на те, що я все-таки встиг зробити пару селфі, більшу ж частину часу я приділив саме спілкуванню, чим надзвичайно тішуся. Де ще можна мати змогу, щоб проконсультуватися із професіоналами, які дійсно зацікавлені в розвитку України.

Після надзвичайно продуктивного дня, усі мали змогу почути виступ одного із найталановитіших(на мою думку) співаків сучасної України – Дмитра Шурова (PianoБОЙ).

Закликаю усіх, хто дійсно прагне вдосконалення: реєструйтесь у проекті UReport! Все надзвичайно просто: слово «СТАРТ» на номер 4224 (безкоштовно).

статистика

Наша думка – дійсно важлива. Успіхів нам!   

Читати більше в Персональне