Skip to content

30.09.2014

Враження від таборування на Дубенщині

27 – 28 вересня я мав змогу прийняти участь у таборуванні волонтерів на теренах славного міста Дубно.Волонтери Волонтери Волонтери Волонтери ZIZNZBWpFfM Волонтери Волонтери

Захід був організований Рівненським обласним благодійним фондом “Любіть Україну”. Участь взяли представники 2 міст, Дубного та Здолбунова.

Перший день був дуже рухливим. Разом із організацією “Екстрім” ми мали змогу полазити по мотузках, пройти справжню смугу перешкод, спустилися по великій стіні форту. Далі нас чекало 3 командні завдання: розпалити вогонь певної висоти, розкласти намет на швидкість та спортивна естафета по форту. Здолбунів змагався з Дубно і впевнено вирвав перемогу.

Також надзвичайно сподобались обід та вечеря на вогні. Все було надзвичайно смачно! На цьому перший день закінчився.

Другий день не відстав від першого за своєю насиченістю та цікавістю. А так як усе відбувалося у дубенському замку, то усі події були більш драматичними та емоційно привабливішими.

У першій половині дня я прослухав цікавий тренінг про волонтерство від Руслани Стасюк. Далі був кава-брейк та обід у ресторані “Іква”. Потім друга частина тренінгу про фандрейзинг та практичне завдання.

Суть завдання полягала у тому, щоь поділитись на 3 команди та вийти на вулиці Дубна зі скриньками та позбирати кошти для лікування хлопців з АТО.  Результати перевершили всі очікування, за 50 хв ми назбирали 503 гривні. Уявіть собі, чого можна добитися, якщо робити це регулярно та довготривало. На цьому вся програма підходила до кінця.

Під кінець дня ми ділилися враженнями, обмінювалися контактами та домовлялися про наступну зустріч.

Особлива подяка місту Дубну та Благодійному Фонду “Любіть Україну”, який зібрав нас усіх разом!

Все було надзвичайно цікаво та корисно. Дякую!