Skip to content

18.08.2016

Who are those people – summer final

Останнім моїм літнім проектом став «Хто ці люди : обличчя вимушеного переселення» від «Агенція Вільного Розвитку». Частково мультимедійний проект, а це значить, що протягом тижня ми, учасники, набудемо певних навичок для виконання поставлених завдань від організаторів – створення мультимедійних історій про переселенців.

лого_АВР

Спочатку хотів написати як завжди – просто декілька абзаців інформації, подяка усім, хто був тут зі мною та бажання зустрітися надалі у майбутньому. Але випадково зайшов на сайт openmind.com.ua , де колись вперше побачив реальні мотиваційні листи, пости з життєвими прикладами, у вигляді справжніх історій львівського мандрівника та онлайн підприємця. Тому трошки зміню формат саме цього запису.

Як вже сказав, це останній мій літній проект у 2016 році, а що далі? А далі те, що так часто лякає людей – невідомість. Я вступив до ВНЗ, а тому передбачити як події розвиватимуться далі дуже складно. Посидівши і добре подумавши, я зрозумів, що цей проект особливий навіть не тематикою, учасниками, місцем, а в першу чергу своєю значимістю для мене.

«Хто ці люди : обличчя вимушеного переселення» – двоетапний проект, перша частина якого проходить в Україні, місто Київ. Насичена програма, учасники із України та Німеччини(хоча по суті представники є близько з 5-6 країн), хороше розташування, цікаві спікери.

тусовка_2

тусовка

Як ми працюємо? Спочатку, як це буває завжди, відбувається інтеграція, хтось втягується в англомовне середовище, хтось просто пристосовується до купи незнайомих лиць навколо, хтось намагається бути більш дружелюбним. Далі, як правило після 2х днів, а то й швидше починається активна частина роботи, поїздки, практичні завдання. Безумовно, потрібен і відпочинок. У нас це була подорож кораблем по Дніпру, поїздка до організації «Всі свої», яка займається допомогою внутрішньо переселеним особам, чудова вечеря у ресторані кримської кухні «Софра», прогулянка по Києву, парках та і взагалі вільний час дуже цінується. Тому за наявності бажання та «клепки» в голові можна класно погуляти.

Київ_Дніпро

Є ще одна особлива частина, як я вже сказав, яка мені також дуже імпонує – наявність різних національностей. Можна дізнатися та спробувати багато цікавих фактів та речей. Наприклад, в Німеччині кожного року проводять маскарад, ми вирішили не відставати і провели свій:

карнавал

карнавал_ми

панда

Також спробував багато цікавих ігор, які безумовно будуть корисними для мене в плані саморозвитку.

Про користь іншомовного середовища думаю і так зрозуміло.

Ближче до суті проекту. Чим ми займаємося?

Наша мета : дізнатися якогомога більше про ситуацію із біженцями та переселенцями в Україні та створити декілька мультимедійних історій.  Починаючи з другого дня ми вибрали собі по 2 воркшопи(сервіс створення мультимедіа, інтерв’ю, фото та відео) та отримали по уроку з кожного з них. Базових навичок повинно бути достатньо для того, щоб виконати завдання. Тиждень часу по 2 воркшопи та 4 круті тренери – все, що необхідно.

я і Есра

Сьогодні лише четвертий день проекту, тому to be continue…команда