Skip to content

17.03.2015

1

Як у нас з-під носу крадуть моркву

За мотивами однойменної казки в екранізованому варіанті «Маша та Ведмідь»

Все починалося досить непогано: хороша погода, збираюся на баскетбольний майданчик, йду вже по  місту і бачу її..таку ділову, зайняту, сонце засліплює очі, я кліпаю і тут в один момент летить оголошення про кредити на трубу магазину, це була СПАМерша!

З двох варіантів : плюнути і піти побігати, чи зробити зауваження, я вибрав друге. Підходжу, а далі наступний діалог:

Я: Доброго дня! Я вибачаюся, але клеїти тут заборонено. Волонтерський Рух ходить, здирає це, а ви клеїте. Давайте щоб не було конфлікту, ви не клеїте, а я йду собі далі.

С(Спамерша): В кожного своя робота!)

Я: Ну все може закінчитися не дуже добре, в даному випадку для вас. Йдемо на згоду, не спамите?

С: Я подумаю)

Дістаю телефон, набираю номерок, і викликається наряд міліції!

 Мішка1 

А далі все пішло не так, як у казці:

Міліція

Наш заєць почав намотувати крос, і рипатися зі сторони в сторону із закликами відчепитися від неї. Говорив я спокійно, і чекав на «стражів порядку». Спамерша тим часом вирішила згадати молодість і почала бігти, це було весело, так, як бігла вона із 3 сумками, по дорозі плачучи, що у неї дитина вдома. Добігла до гімназії і посеред дороги тормозить маршрутку, мало того, ця маршрутка ще й зупиняється, хоча знаком зупинки там і не пахне. І знову невдача. Черговий заєць, як і попередній втікли.

Приїхала міліція, забрали у відділок, я показав відео, аудіо записи, описав людину, назвав приблизні характеристики, номер маршрутки, та показав оголошення. На цьому все.

А тепер логічний висновок: невеличка група таких Маш навряд чи зможуть протистояти усім зайцям ,і допоки наші вовки та ведмеді( правоохоронці) вмикають надсвітлову швидкість, від городу(міста) навряд чи щось залишиться! Таких людей потрібно карати, змушувати їх робити те, що робимо ми добровільно, ловити таких самих зайців, і здавати у руки охорони!

результат

Шановні мешканці лісу, городу, бережіть нашу моркву, бо прийдеться туго. А ви, наші захисники, або пересідайте на швидших коней, або купіть карту лісу.

З повагою, ваша Маша!

полювання