Skip to content

03.08.2014

Як в Здолбунові провести час спортивно і весело?

Вже не один тиждень помічаю прогрес у розвитку спорту в Здолбунові.

Порівняно із минулим літом, молодь далеко відійшла і, мабуть, зрозуміла, що весело проводити час можна і на спортивному майданчику, особливо, коли є хороша компанія!

Серед останніх спортивних подій, які я помітив був Чемпіонат з пляжного волейболу, який проводився на території міського Гідропарку. Дуже приємно, що команд було доволі багато, як для початку і думаю всі залишилися задоволені.

Де пограти волейбол?

volleyball

Як правило, волейбол можна пограти на 2 майданчиках: у гідропарку та на території Дому молитв(дитячий майданчик). Є навіть спеціально створена група Summer Volleyball – Zdolbuniv, де всі охочі можуть домовитись про гру. А для тих хто просто шукає компанію, то ви можете приєднатись вже до початих ігор, просто підійшовши до гравців) Як правило, не відмовляють. Для того, щоб просто зіграти волейбол достатньо прогулятись до гідропарку та до Дому Молитв, там завжди хтось грає. Орієнтовно краще виходити ввечері, десь о 18 годині, якраз тоді все і починається.

Де пограти футбол?

football

Футбол також грають у 2 місцях: стадіон “Колос” в Гідропарку та поле “ДЮСШ” по вул. Яворницького.

Але тут складніше, адже не завжди приймуть пограти до себе і краще за все домовлятись із іншими зарання. Для прикладу можна використовувати різні соц.групи.

Де пограти баскетбол?

basketball

Ситуація із баскетболом у Здолбунові найбільш напружена. Якщо і можна знайти компанію на майданчиках, то у к-сті 2-3 чоловік, які просто прийшли покидат  и в кільце.

А для того, щоб дійсно пограти у хороший баскетбол також потрібно зібрати свою команду зарання.

 

P.S. Якщо потрібна допомога – звертайтесь, завжди буду радий провести час весело і спортивно!