Skip to content

28.06.2014

4

Допомога комунальникам

В мене вдома зараз активно триває ремонт, багато відходів, адже все замінюється. І одним із таких відходів є звичайна земля в перемішку із камінцями та кусочками штукатурки. Коли цього добра вже було досить багато, то виникло питання куди це все діти? Першою ідеєю було викинути у смітник біля автозаправки на автовокзалі, куди власне і пішли перші 3 мішка землі із добривами. Але далі виникла ідея : “А чому б не допомогти комунальникам та не закидати ями землею?” це звичайно не асфальтована дорога, але і не голі ями. Отож, усі подальші мішки землі із камінням пішли на латання доріг автовокзалу. Закидати вдалося лише 3 ямки біля заправки, але це вже щось. Тим більше ремонт ще не закінчився) Весь цей процес вітався поглядами перехожих, криками працівників заправки із подякою та тест-драйвом водіїв. Ось декілька фото та власне автор цієї, на мою думку, досить хорошої ідеї!

Ями Ями Ями Ями Ями

4 Comments Post a comment
 1. Здолбунівсіті
  Чер 29 2014

  Ці ями саме біля АЗС реально дістали!!!!!!!!!!!!!!!!!! На місті АЗС вже самим треба було ті пару ям закидати. Але варіант буд сміття теж краще чим ті глибокі ями!!

  Відповіcти
 2. Чер 29 2014

  З приводу АЗС, то працівники кажуть, що казали начальнику, але йому байдуже!

  Відповіcти
 3. Чер 30 2014

  не впевнена що це супер ідея, тому що по перше від такого сміття потім при недбалому ремонті може руйнуватись покриття. По друге – автомобілі це сміття розносять потім по вулицях і це теж не гарно. Звичайно де швидкість маленька це непогана ідея але не вважаю що таким варто захоплюватись.

  Відповіcти
  • Чер 30 2014

   Біля АЗС шкидкість маленька, адже там поворот і усі машини зменшують швидкість. А допоки там не буде асфальту, то буде таке погане, але все ж покриття.

   Відповіcти

Поділись своїми думками! Залиш коментар!

(required)
(required)

Примітка: Коди HTML дозволено. Ваша е-мейл адреса цілком конфідеційна

Підпишись на коментарі