Skip to content

07.08.2016

2

Human Rights для мене зазвучали по-новому!

Коли я прочитав опис проекту «Culture.World.Me» я чомусь навіть не сумнівався чи потрібно це мені чи ні, оскільки тема досить специфічна – людські права.

Дочитав до кінця інтро, знайшов посилання на аплікаційну форму, заповнив, відправив і чекав. Повинен визнати очікування – це щось надзвичайне, інколи буває ну дуже важко, а цього разу все сталося неочікувано швидко. Я просто перевіряв пошту зранку і побачив речення, яке не може не радувати: “It’s our pleasure to inform that we selected you to participate!”природа

Є декілька речей, які я обожнюю у проектах. Одна із таких «штук» – місце, де мають мешкати учасники. Я завжди чекаю на адресу чи просто посилання, щоб подивитися. Оскільки, як правило, проекти спонсорують в досить пристойних розмірах, то жити на вулиці не довелосяJ . Круті краєвиди оточують наш готель, а зранку, в годині 7-8 туман розповзається по долинах. Можна вийти, вдихнути свіжого карпатського повітря і просто дивитися на те, як це прекрасно.

природа_2

Повертаючись до теми, повинен визнати, що людські права, про які всі ніби-то знають, мають багато «підводного каміння». За ці декілька днів моєї участі я не став експертом, але здобув мінімально необхідні навички для того, щоб мати змогу хоч орієнтуватися в загальній тематиці.

Ще одним важливим моментом було англомовне середовище. Оскільки участь у проекті брали люди з України та Німеччини, то спілкування на мінімальному рівні було необхідним. Декілька хороших вечірніх розмов, гаряча дискусія і інколи стає важкувато навіть щось пояснити українською. Тоді починаю шукати заміни в своєму англомовному запасі і нерідко таки знаходжу, чим пишаюся десь глибоко всередині себе.

воркшоп

Окремо хочу виділити компанію, підбір учасників, роботу організаторів та волонтерів. Народ, ви шикарні! Це один із ідеальних варіантів, коли все співпало: і настрої, і бажання, і плани! Поговорили, навчилися чогось нового, обмінялися враженнями, попрацювали і ще й відпочили.

Декілька фото, підготованих учасниками проекту на тему людських прав:Article 23 right to work freedom of speach privacy

Команда «А». Пацани, вам окреме дякую! Вже з першого дня я побачив, що ці дебіли – моя тусовка! Я до біса сумую за вашими мордами. 10 днів…а таке враження, що все життя з вами тусуюсь. Скільки всього є згадати! “Петушок, МІ – 24, генерал, демони, х*й-хурма, басейн, покемон, вертикальний політ” – для когось просто слова, а для нас купа вражень. Народ, сумую за вами! Ви офігенні. Будете пролітати в моїх краях – я завжди до ваших послуг!

Українські пацани

Команда А

Посіделка

I also want to say some words to my new English-speaking  friends. Guys, each of you is unique and it is that I love in you the most. You are so different and so similar in one time.. You are cool and friendly people. It is a honor to know you and I will be glad to see you again! Your new friend, Andrii! 🙂

масаж