Skip to content

05.02.2015

1

MyMedia: день від’їзду

Я думав цей день настане не так швидко! Але час мав іншу думку.

Виїхали з музею, поскладали речі. Вирішили востаннє завітати до прекрасного місця – офісу “MyMedia”. Роботи впринципі ніякої не було, кожен робив все що хотів: хтось їв, хтось спав, хтось писав якісь замітки…Потім усі дружно вирішили зробити прощальний плакат “Від найкращих журналістів – найкращим організаторам та менторам”. Година возюкання і шедевр готовий.

Час прощання. Зібралися в залі, прийшли усі. Далі 3-х разове “ДЯКУЄМО!!!”, сльози радості, та зворотня подяка від наших наставників!

День закінчився поступовими від’їздами усіх учасників.

Особливу подяку хочу виразити своєму ментору Ані Стукало – супер позитивна та хороша наставниця, було цікаво поспілкуватися та почути думку молодого експерта, Наталії Доманській – надзвичайно розумна жінка, яка тримала усе під контролем, підтримала цікаву бесіду перед від’їздом, Юлі Гузі – супер координатору, з якою майже кожен сніданок і вечерю проводив поруч(бо нам давали більше порцій)))), Майклу Андерсену – унікальна людина, такого поєднання професіоналізму та простоти я давно не зустрічав, брати інтерв’ю у вас було одним задоволенням, усім учасникам, а також супер собачці Ніці – перша в світі собака, яка вміє відчувати!

   ф28 ф16 michael and natalya ф39

До нових зустрічей!!!