Skip to content

27.09.2015

1

Покатайся із міліцією – послухай казки

Вечірня прогулянка членів «Громадського патрулю» знову принесла результат. Увечері, 26 серпня, просто йдучи по вулиці, хлопці, які хоч інколи, але дивляться на те, що відбувається навколо побачили чоловіка із оголошеннями. Вправно розміщуючи рекламу стовп за стовпом, спамер «чалапав» вулицями.

Активісти викликали наряд міліції, який на той момент був без машини і добирався до місця подій пішки. Біля НК «Шайба» чоловік завершив свою «благородну» роботу і чекав на маршрутку. 2 працівників міліції змогли поговорити із спамером лише зайшовши в громадський транспорт. Згоди на те, щоб поговорити у відділку вони не отримали, натомість отримали купу претензій та заяву, що говорити порушник буде лише у Рівному, звідки сам родом.

Дорога від місця зустрічі біля НК «Шайби» до зупинки «Лелека» не принесла вагомих результатів. Чоловік поїхав далі, бо для нього то була остання можливість потрапити додому. Бо ж далі все, “кінець світу”, після 23 годин більше нічого не їздить до обласного центру, а додому їхати приємніше після своєї брудної справи ніж до райвідділку.

Реклама

Ну а один із громадських патрульних в черговий раз пішов до відділку, щоб дати показання. Міліціянти написали рапорт зі своєї сторони про відмову спамера йти до відділку.

«Громадський патруль» сподівається, що такі вчинки не залишаться безкарними. Так, у нього може бути сім’я, так йому потрібна робота, так це не супер злочин, за який варто розстрілювати. Але це ПРАВОПОРУШЕННЯ, а цього просто так залишати не можна, якщо ми, свідомі громадяни, бачимо Здолбунів європейським містом.

Матеріал із “Здолбунів СІТІ”