Skip to content

19.07.2014

Студреспубліка-2014

Зараз сиджу біля вогнища та пишу цей невеличкий звіт із Студреспубліки-2014! Враження просто неймовірні, люди дуже дружелюбні та працьовиті. Почну розповідь із щоденних згадок.

День 1 (16.07)

Приїхали близько 16 години. Почали розвантажуватись та ставити намети, а погода вирішила, що нам зараз дуже потрібно намокнути. І найближчі 20 хв лив сильний дощ, ті хто був розумніший покидали намети та почали ховатися під накриттям, а ті, хто вирішив відчути себе героєм продовжували ставити намети та вже зовсім не зважали на дощ. Наслідки, звичайно, були відповідні) Декілька басейнів та купа «окопів» навколо. Опісля встановлення палаток, групи почали розбудовувати свою цивілізацію. Наша виявилася сама організована і вже буквально через 40-50 хв, в нас була огорожа та план того, як далі розбудовуватися. А ближче до вечора в нашому «місті» вже стояли лавочки, стіл, стільці, і все це було зроблено методом : «хрякнув, плюнув і надійно склеїв скотчем». А ще була зіграна хороша гра у волейбол! Далі розпочався вже новий день, дехто сидів біля вогнища та балакав, а дехто вже бачив країну «рожевих мрій».

 

День 2 (17.07)

Ранок мав розпочатися із зарядки, але сонні душі випросили її відміну. Ближче до 10 години ранку всі більш-менш стояли на ногах і оцінювали ситуацію, що ж то робити далі. А далі все було просто: частина хлопців пішли в експедицію по дрова та нові матеріали, а дівчата-кухарочки вже варили смачний сніданок. Так справа дійшла до обіду, і якщо раніше всі жили в майже однакових умовах, то тепер Здолбунів дав жару і вирвався на новий етап розвитку! Зі сторони було прекрасно видно, хто тут справжній лідер! Після обіду, о 17 годині відбувся бунт) Наша дружня команда пішла відстоювати права Миколи Мокрика – легітимного мера СР. Далі були спортивні змагання, де ми взяли загальне 2 місце, а Юлія Мазурець здобула перемогу в особистому заліку із гімнастичних вправ. Потім відбулася презентація проектів на тему «Екологічні проблеми та варіанти їх вирішення». Тут вже виступав я, Андрій Орлов, на жаль, часу було відведено всього 3 хвилини, тому я не зміг доповісти усе, що було задумано. А нещодавно, приблизно 30 хв назад, наш земляк і співмешканець Максим здобув титул «Містер Студреспубліки – 2014», з чим я його і вітаю! А зараз вже їмо смачнющий шашлик, який приготував Олег! Загалом все супер, а про інші події розповім згодом.

 

День 3 (18.07)

День розпочався із сонних походеньок біля вогнища в спробах приготувати щось смачненьке! Далі після зібрання в актовому залі було вирішено скласти програму нашої партії для того, щоб потім виступити та переконати інших, що саме ми достойні керувати процесами та потрапити до Студ-магістрату. Часу для відволікань не було, отож ми сіли думати. Але, як завжди, у когось були свої плани і представник однієї із інших команд прийшов до нас сваритися за те, хто має провести турнір по волейболу. Врешті-решт волейбол провели ми, тому що мали поняття про відповідальність та пунктуальність. Після того, як ми представили нашу програму, настава час готувати Іванку до конкурсу “Міс Студреспубліки – 2014”, і не зважаючи на те, що вона не перемогла, всі всерівно знають хто найкращий)) Наступне на черзі – вибори нового парламенту та мера. Все відбулося швидко, окрім підрахунку голосів. Результати знали майже вночі. На головній сцені оголосили нового мера, а далі дискотека на всю ніч. На цьому моя подорож закінчилася, не рахуючи дороги додому.

Загалом все круто, окрім деяких моментів організації)))

Студреспубліка Студреспубліка Студреспубліка Студреспубліка Студреспубліка Студреспубліка Студреспубліка