Skip to content

26.07.2014

2

Волонтери прибрали гідропарк!

В рамках екологічного проекту від Волонтерського Руху Здолбунівщини та за підтримки ПАТ “Волинь-Цемент” відбулася чергова акція по очистці нашого улюбленого міста. На цей раз 26 рятівників-патріотів очищали від бруду та свинства гідропарк.

Були представники різних організацій, зокрема НГО “АЦРМ ЗЕОН”, “Патріоти України”, “Правий Сектор” та звичайно ж ВРЗ.

Розподілившись на невеличкі групи, ми прийнялися до роботи. Вже через годину був відчутний результат, ми обійшли майже усю “зелену” територію, а відпочиваючі хвалили за ініціативу.

Далі було вирішено прибирати набережну зону, де було безліч сміття і, чесно кажучи, 80% усього бруду знаходилось саме в зарослях. Довелося не солодко, але результат того вартував! Дійшовши до патріотичного замочка, який волонтери нещодавно фарбували у патріотичні кольори, ми побачили Федорівну – незамінного працівника гідропарку. Це та людина, яка дійсно любить свою роботу, її праця надала нам натхнення для того, щоб поприбирати ще годинку. На жаль, далі прибирати ми не могли через надто жарку погоду, але нашим успіхам на той вже час заздрили б навіть комунальники.

Толока у гідропарку

Толока у гідропарку

Толока у гідропарку

Толока у гідропарку

Не зважаючи на те, що я чув за спиною розмови про те, що хтось там не вірить, що ми прибираємо безкоштовно, я вважаю, що акція вийшла на славу!

Толока у гідропарку

ДЯКУЮ УСІМ!!! До зустрічі у серпні!)