Skip to content

14.09.2014

Взяв участь у програмі FLEX (І Тур)

Давно хотів взяти участь у програмі ФЛЕКС, проте ніяк не було нагоди раніше. У 8 класі я не знав що це, у 9 мені запізно повідомили, а вже на цей рік мій друг сказав мені, що хоче спробувати власні сили. І ось 13 вересня я з документами, хорошим настроєм та друзями стою біля ЗОШ №15 у Рівному.

Близько 9:30 до нас вийшли представники програми та розповіли як відбуватиметься тестування.

Розпочалась реєстрація із провірки документів, організаторам допомагали фіналісти минулорічного відбору, які нещодавно повернулися із США.

Після реєстрації поділили учасників на 2 групи та відправили у різні кабінети. Заповнили міні-анкети та за сигналом приступили до тесту. Через 15 хв, здали роботи, подякували та з кращими побажаннями вирушили додому очікувати обіцяних результатів.

У мене час ішов повільно, але 8:30 вечора я все ж таки дочекався, і ось я гортаю список тих, хто пройшов до 2 туру і бачу знайоме прізвище друга – Мельник Дмитро!) Почав гортати далі, і ось бачу скромне, мабуть найменше прізвище – Орлов! Різні емоції переповняли в той час.result

2 етап був призначений на наступний день, тобто 14 вересня на 11 годину. Із думками про наступний день та із хорошими враженнями про сьогоднішній я заснув…