Skip to content

17.06.2014

2

Загальний підсумок тренінгу у Рівному

Отож, відбувся тренінг по е-врядування у м.Рівному. Враження залишилися лише приємні! Все пройшло успішно та отримані навички вже незабаром будуть застосовані.

Невеличкий опис програми, якою усі керувалися: 

Знайомство, загальні відомості про електронне врядування, про владу та інші аспекти електронного контролю. Найбільш цікавим у цій програмі було, мабуть, те, що нам постійно розповідали та наводили приклади сайтів, які надають адміністративні та неадміністративні послуги.  А найбільш веселим – коли сайти просто “падали” на наших очах від такого “великого” перенавантаження аж у 11 людей!) Після невеликого пробігу по сайтах була перерва на 15 хв, щоб попити чай чи каву із печивом. Потім знову за комп’ютери. Найбільш комунікабельна частина тренінгу була, коли мова зайшла про інтернет ЗМІ. Тут найбвльш активним виявився Микола Орлов, якого потім і запросили за тренерський стіл, щоб показати як власне і працює цей ресурс. Далі до слова були запрошені представники Дубно, Кузнецовська та Острога, щоб показати свої місцеві та регіональні інтернет-ресурси. Після дискусій нас повели пообідати. Меню вразило всіх! На перше подали закуску у вигляді салату із огірків, помідорів та перцю. На друге був рибний суп із щедрою долею перцю, на третє картопля пюре із відбивною! Ну а на десерт були млинці із сиром та маком, а також компот! Загалом обід вдався!

Вже під кінець ми мали вільний час, тобто сиділи та моніторили різні ресурси, які надають адміністративні та неадміністративні послуги.

Мені усе сподобалося! Дякую усім!

 

P.S. під час тренінгу взяла звичайна цікавість і провів невеличкий сео-аналіз сайтів таких як РДА, сайт президента, реєстрація до ДНЗ і т.д.  Склалося враження що на деяких сайтах сеошникам платять за ніщо) тому що на деяких сайтах в мета тегах навіть ключових слів не було)

Тренінг Тренінг Тренінг Тренінг Тренінг Тренінг Тренінг Тренінг Тренінг Тренінг Тренінг